Adana evden eve nakliyat gününüz yaklaşıyor ve artık toparlanma sürecine girmek istiyorsunuz. Bütün eşyaları paketlemek için yeterince kutumuz var mı diye düşünürken endişeye giriyorsunuz. Eşyalarımı kırılmadan, hasar görmeden taşımak için nasıl paketlemeliyim derken bu süreç size iyice işkence haline geliyor.

Adana Evden Eve Nakliyat Firması
Adana Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bu sorunların devamında en iyisi bir nakliyat firması ile anlaşmalıyım diyorsunuz fakat nakliyat firmasını da nasıl seçmeniz gerektiğinden emin değilseniz Adana Nakliyat olarak içinizi ferahlatacağız.

Eşyalarınızı bizimle taşıyın

Evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz, sektörün her yönünde uzman çalışma arkadaşlarıyla yanınızda. Sektörde onca yıl vermiş olduğumuz hizmetlerden çıkardığımız deneyimler ile siz değerli müşterilerimize sunabileceğimiz en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bizimle sitemiz üzerinden iletişime geçtikten sonra paketleme için 1. adresinize geliyoruz ve paketlenecek olan eşyalarınızı paketliyoruz. Paketleme işleminde tamamen uzman ekibimiz eşyalarınızı paketliyor. Belirtmeliyiz ki paketleme ürünlerimiz tamamen yerli – milli üretimdir. Paketleme işleminde streç folyo ve pat pat naylon kullanıyoruz.

Eşya paketlemede dikkat ettiğimiz unsurlar

Eşya paketleme işleminde sektörde uzun zamandır olmamızın verdiği deneyimle siz müşterilerimize en ideal hizmeti vermeye çalışıyoruz. Paketlediğimiz kolileri isimlendiriyoruz ve taşındığımız 2. adreste zaman kaybetmiyoruz. Kırılacak eşyalarınız için balonlu naylon kullanıyoruz bu sayede kırılmalarını önlüyoruz. Paketleme ürünlerimizi yerli ürünlerden seçiyor ve yerli üretime katkı sağlıyoruz.

Eşya paketleme süreci nasıl gelişiyor?

Eşya paketleme sürecinin başında bizlere hangi ürünün önce paketlenmesini istediğinizi belirten bir liste oluşturabilirsiniz. Biz bu listeye “eşya listesi” diyoruz. Özellikle tek günde bitmeyecek taşınma işlemleri için bunu belirtirseniz ilk istediğiniz eşyalar taşınır ve zor durumda kalmazsınız. Bazı durumlarda müşteriler mutfak ürünlerini kendi paketliyor.

Eğer eşyaları kendiniz paketlemek istiyorsanız bunu bizimle iletişime geçtiğinizde belirtiniz. Unutmayın ki paketlemeyi taşınma gününden önce yapmanız gerekiyor. Karton koli ve diğer paketleme ürünlerini bu günden önce temin edin. Kendinizin paketlediği eşyalar arasında cam eşyaları paketlerken paketleme kolisinin çift oluklu ve sağlam olmasına özen gösterin. Kutularda boşluklar bırakmak ve boşluklara hafif eşyalar ( buruşuk gazete veya bez olabilir ) sıkıştırmak eşyalarınızın daha güvende olmasını sağlayacaktır.

Eşyalarım zarar görürse karşılıyor musunuz?

Adana evden eve nakliyat olarak bizimle iletişime geçtiğinizde sigorta yapımı ile ilgili görüşüyoruz. Ürünlerinizin herhangi bir zarar görmesi durumunda sigorta ürününüzün bedelini karşılıyor.

Eşyaların paketlenme süresi ne kadar?

Evden eve nakliyat işleminde sıkça sorulan sorulardan birisi süredir. Bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere ortalama bir süre veririz. Genellikle paketlenme 1 gün içerisinde hal olacaktır.

Taşındıktan sonra paketler bizde kalabilir mi?

Taşınma işlemi gerçekleştikten sonra kalan paketler size ait olacaktır, sizde kalabilir. Paketlerin sizde kalmasını istediğinizi bizimle iletişime geçerken de belirtiniz.

Taşınma sürecinizi Adana evden eve nakliyat ile güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için iletişim kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Bizim için işçilik ve kalite ön plandadır!